Страницы

понедельник, 14 мая 2018 г.

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018

W 2018 r. Portugalia po raz pierwszy bierze udział w tegorocznym zwycięstwie swojego członka Salvadora Sobrala, który stał się zwycięzcą konkursu w Kijowie. W sumie 43 kraje wzięły udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018, w tym w Australii, położonej daleko od Europy, ale kraj otrzymał specjalne zezwolenie od komitetu organizacyjnego. Również Rosja powróciła do konkursu, który w ubiegłym roku odmówił udziału w konkursie w Kijowie z powodu skandalu z rosyjską przedstawicielką Julią Samoilovą.


Na scenie w finale pojawiło się 26 zawodników z Europy i wybrali najlepszych jury oraz widzów.

Głosowanie na zwycięzcę odbyło się w dwóch etapach. Jury jako pierwsze przyznało punkty od 1 do 12. Następnie ogłosili punkty przyznane zawodnikom przez każde z uczestniczących krajów, także od 1 do 12. Następnie punkty te zostały podsumowane i otrzymały ogólną ocenę.

Jeszcze przed rozpoczęciem zawodów bukmacherzy stawiali zakłady na wyniki. Zgodnie więc z prognozami faworytem konkursu był uczestnik reprezentujący Izrael - Netta Barzilai.

Jednak, zgodnie z oceną jury, Austria wygrała!

Później ogłosili wyniki widzów i wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji w 2018 r. - Izrael.

Tym samym, zdobywając 529 punktów, zwycięzcą Konkursu Piosenki Eurowizji - 2018 była Netta Barzilai z Izraela. Na konkursie dziewczyna wykonała piosenkę "Zabawka".

etta Barzilai urodziła się 22 stycznia 1993 roku w mieście Hod Hasharon. Od dzieciństwa zajmuje się śpiewaniem, więc kiedy pierwsza instytucja edukacyjna została wybrana dla dziewczynki, rodzice bez wahania zabrali utalentowaną córkę do szkoły z muzycznym nastawieniem. Po szkole, którą Netta ukończyła z wyróżnieniem, wstąpiła do prestiżowej szkoły muzycznej Rimon na wydział instrumentów elektronicznych.

Kariera Śpiewająca Netta rozpoczęła się we wrześniu 2017 roku, wchodząc na wystawę "The Next Star of Eurowizji". Netta używa chwytacza, który pozwala jej tworzyć efekty, symulować własny głos.

Początkowo Netta chciała zostać nauczycielką przedszkolną, ale po odbyciu służby w wojsku zmieniła zdanie.

W różnych okresach, artysta pracował jako instruktor w obozie zawodowego dla młodych muzyków, był solistą zespołu z Navy IDF klub muzyczny rezydent Bar Giora i szef cotygodniowych bluesowych wieczory. W 2016 roku Netta stworzył własną grupę muzyczną Experiment i zwiedził miasta Izraela.

Rok później wokalista postanowił przejść przez konkurencyjnego wyboru do Eurowizji, za którą następuje z dzieciństwa. Netta przyszedł na przesłuchanie do piątego sezonu serialu Następne Star Eurowizji i wygrała w ostatecznym wyborze.

Wzrost Netta Barzilai jest znany, ma 163 centymetry, ale waga Netta, nie to, że się chowa, ona po prostu nie dotyka w ogóle tego tematu.

Netta Barzilay nie jest żonaty, ale jest w związku. Stylista Eran jest jej wybraną.

Drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 wybrała Eleni Fureira z piosenką "Fuego", otrzymując 436 punktów. Grecka Shakira do ostatniego przewidywanego zwycięstwa, ale wciąż przegrywała z Nettem. "Bronze" trafił do austriackiego przedstawiciela Cesara Sempsona z kompozycją "Nobody But You" z wynikiem 342 punktów.

Po zwycięstwie w finale selekcji krajowej do „Eurowizji» Melovin obiecał fanom, że wróci z Portugalii z wygranej. Jednak wszystko potoczyło się inaczej, a po ekstremalnych występach piosenkarka niestety nie weszła nawet do pierwszej dziesiątki. Taka ocena w ostatniej utworzonej w dużej mierze jury oceniającego, który przyznawany ukraiński executora łącznie 11 punktów. Spośród 43 krajów, tylko dwa oceniano Melovin wydajność: Azerbejdżan skazany ukraińskiego 6 punktów, a Mołdawia - 5.

Widzowie docenili piosenka «pod drabiną» jest znacznie wyższa, a Melovin udało się zabrać 17 miejsce dzięki ich oceny.

Musimy złożyć hołd temu, że wideo na Youtubie z występem Melovina zdobyło więcej niż uczestników, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce.