26 июня 2018

NIRDOSH - Papierosy beznikotynowe Nirdosh

Papierosy Nirdosh - wynik 18 lat badań naukowych, oparty na prawach Ajurwedy, starożytnej indyjskiej nauce o zdrowiu.

Aby rozwinąć Nirdosha, zatrudniono sławnych lekarzy wedyjskich i vaidyów.
Nie zawiera tytoniu, co oznacza nikotynę.


Nirdosh obejmuje takie zioła i rośliny, jak:

Basil - Basil (Ocumum sanctum)
Goździk - goździk (Syzygium aromaticum)
Lukrecja - lukrecja, lukrecja naga (Glycyrriza)
Kurkuma - kurkuma
Gangal (Galangal) - Galanga lub Kalgan (Alpinia officinarum)
Tendu Leave - drzewo Tendu (lokalnie zwane hinduskie rośliny z rodzaju Diospyros)
Indyjski cynamon - cynamon (Cinnamomum verum)
Bishops weed - Common Organs (Aegopodium podagraria)
Indian Bdellium - indyjska przynęta (Commiphora wightii)
Bierzesz te zioła lecznicze, wdychając ich zapach przez Nirdosha.

    W tym samym czasie Nirdosh:

• wzmacnia system obronny organizmu i zwiększa odporność organizmu na choroby nieżytu
• odmładza i regeneruje układ oddechowy
• poprawia ogólne samopoczucie
• pomaga w koncentracji umysłu
• oczyszcza nosogardło (niezastąpiony dla głośników i śpiewaków)

• Pomaga w astmie, kaszlu i przeziębieniu
• łagodzi zmęczenie i niepokój
• leczy niestrawność i pobudza apetyt
• zapewnia wytrzymałość sportowcom i wspinaczom
• zmniejsza negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na miasto.

Pojawienie się papierosów Nirdosh ma swoją własną interesującą prehistorię. Faktem jest, że Natu Bhavsar (Natu Bhavsar) - człowiek, który produkuje Nirdosha, sam cierpiał na uzależnienie od tabaki i palenia tytoniu. I przez jakiś czas podejmował próżne próby zakończenia tego przyzwyczajenia. W rezultacie, na podstawie palenia, Natu Bhavarsar zaczął się rozwijać przewlekłe choroby układu oddechowego.

Przebieg wydarzeń zmienił spotkanie z przyjacielem Nat Rasik Parikh, profesor Ayurveda, który później został prorektorem Uniwersytetu w Gujarat.

"Dlaczego nie zmienić trochę swojego nawyku", zasugerował Rasik, "zamiast zwykłych papierosów zawierających tytoń można palić bardzo różne papierosy, takie jak ajurweda".

Zainteresował się Natem i postanowił głębiej przestudiować ten problem. Przez dwa lata podróżował do Indii, studiując ajurwedę. Odwiedził różnych nauczycieli, a w wyniku eksperymentów opracował papierosy składające się z ziołowych składników.

"Po kilku dniach palenia papierosów zdałem sobie sprawę, że mój przewlekły kaszel zaczął ustępować, stałem się również bardziej spokojny i zrównoważony" - mówi Nat Bhavsar. Był to bodziec do masowej produkcji papierosów, zwany "Nirdosh", co oznacza tłumaczenie z sanskrytu - "bez zanieczyszczeń".

Nirdosh szybko zyskał popularność, a także pozytywny wpływ na układ oddechowy, odsuwając ludzi od palenia. Badania wykazały również, że Nirdosh jest skuteczny w niestrawności, wypadanie włosów, nieświeży oddech. Nirdosh poprawia ogólny ton i koncentrację. Ponadto oczyszcza gardło, łagodzi zaparcia i pobudza apetyt.

Nebulizator Nirdosh jest wytwarzany ręcznie, zgodnie z formułą ajurwedyjską,
i jest wykonany w postaci aromatycznych papierosów - bidi, owinięty w liść drzewa Tendu. Każdy papieros zawiera również filtr naturalnego błonnika roślinnego.

Palenie to nie tylko nawyk związany z potrzebą nikotyny. Nałogowych palaczy po prostu przyzwyczaić się do samego aktu papierosów podkurivaniya, medytacyjnym wdychanie dymu, prawdopodobnie w tym samym czasie mają one pewne pozytywne myśli i papierosy są kotwica psychologiczne, które dają obietnicę dobrego nastroju. Z biegiem czasu palący palacz rozwija odruch warunkowy do samego aktu palenia. Wystarczy pomyśleć, codziennie przez lata, aby wykonać ten rytuał 20-30 razy! Jakiż inny podobny rytuał można z tym porównać. W języku rosyjskim istnieją nawet specjalne słowa, takie jak "dym" i "palenie". W umysłach ludzi pewne rzeczy, miejsca i koncepcje są mocno związane z dymem tytoniowym. Począwszy od szkolnych toalet, klatek schodowych i żaluzji pociągów elektrycznych kończąc na koncepcji "kawy z papierosem". A wszystko to nas otacza na co dzień, czyniąc nas, pomimo reguł i ustalonych praw, potencjalnymi zakładnikami palenia. Ale Nirdos podejmuje decyzję w tej sprawie. Tak jest w przypadku, gdy oszustwo uczuć staje się wyjściem z sytuacji.

Na przykład, jeśli pracujesz wśród palaczy, a następnie rozwiązujesz pewne problemy, lub tylko pięciominutową abstrakcję z pracy, wpadniesz w zadymione środowisko. W każdym razie będziesz miał ochotę zapalić. Użyj Nirdosh, rozwiązując ten problem.

Lub często występującej sytuacji, gdy w okresie dojrzewania młodzi ludzie pragną samopotwierdzenia, zapalając się przed swoimi rówieśnikami. A może wręcz przeciwnie, pomoże to rodzicom, którzy znaleźli papierosy od swoich dzieci, lub wyczują na nim zapach tytoniu. Mogą próbować zgodzić się z nim, że Nirdosh można palić otwarcie.

Przejście do Nirdosh może pomóc nawet kobietom w ciąży, które nie mogą przezwyciężyć swojej zależności. Tak, wciąż istnieje wiele sytuacji, które wymagają takiego rozwiązania.
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że palenie jest korzystne tylko dla firm tytoniowych, ale nie dla ciebie osobiście, ani dla ludzi wokół ciebie. A im szybciej się go pozbędziesz, tym lepiej dla twojego zdrowia. A Nirdosh jest tylko wezwany, aby ci w tym pomóc.